O Milenial Café

Cílem Milenial Café je nabízet tu nejkvalitnější a nejčerstvější kávu z celého světa za dostupné ceny.

 

Můžete si vybrat z pěti druhů pražené kávy 100% Arabica z těch nejproslulejších plantáží Jižní Ameriky (Brazílie, Hondurasu, Peru a Kolumbie) a Indie.

 

  1. Brazílie     - nejznámější a nejrozšířenější brazilská káva se sladkou a hladkou chutí, oříškovými a máslovými tóny a minimální kyselinkou.

  2. Peru Organic - tato lehce hořká káva pro labužníky je pěstována ve stínu a díky tomu získává komplexní chuť s ovocnými tóny meruněk a ostružin.

  3. Honduras- lahodná káva z oblasti Marcala s chutí tropického ovoce s nádechem karamelu. V pozadí se objevují tóny broskví a černého čaje.

  4. Kolumbie -  nejlepší kolumbijská káva z oblasti Medellin s plným tělem a chutí červeného jablka s melasou.

  5. Indie         -  ručně sbíraná, nejkvalitnější indická káva Baba Budangiri Arabica s květinovým aroma. Sladkou chuť s hlubokými tóny země doplňuje nádech opékaných ořechů a hořké čokolády. 

      6. Degustační sada  - balíček obsahuje pět druhů vynikajících káv Single Origin. Balíčku dominuje indická káva, následně pak vyniká silnou chutí kávy z Peru a Hondurasu, vynikající odrůdou z                                                        Brazílie a nezaměnitelnou kávou z Kolumbie. Balíček je vhodný jako dárek, rozmanitost ocení nejen milovníci kávy.

 

Naši kávu Milenial Cafe pečlivě pražíme s láskou v naší rodinné pražírně na základě receptury s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Každá odrůda je pražena tak, aby co nejvíce vynikla její charakteristická chuť a vůně. Kávu balíme do třívrstvých sáčků s uzavíratelným zipem v praktických baleních 200g a 1000g. Všechny obaly jsou opatřeny ventily, které zachovávají kvalitu a čerstvost kávy po dlouhou dobu.

 

Čerstvě upraženou kávu ihned expedujeme k Vám!

 

V případě zájmu o stálý nebo větší odběr nás kontaktujte, rádi Vám zpracujeme individuální nabídku.

 

Přejeme Vám příjemné chvíle u šálku kávy Milenial Café.


Milenial Cafe - Premium Collection

Zpět do obchodu